24h/365 dni
Nie potrzebujesz skierowania
Zadzwoń - 24 godziny na dobę
2 tygodnie gratis zadzwoń i poznaj szczegóły
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Iwona Kubik

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Od 35 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam SNP i studia podyplomowe w zakresie socjoterapii. Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy , gdzie zdobyłam tytuł magistra filologii polskiej. Ukończyłam szkolenia w zakresie diagnozy psychologicznej
i pedagogicznej, psychologii klinicznej i psychopatologii, pracy z rodziną, procesu terapeutycznego, zasad terapii behawioralnej, arteterapii.

Prowadziłam zajęcia socjoterapeutyczne realizując programy współfinansowane przez Urząd Miejski we Włocławku, Urząd Miasta i Gminy w Lubieniu Kujawskim, Urząd Marszałkowski w Toruniu, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W swojej pracy wykorzystuję najnowsze koncepcje, metody i formy pracy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje  biorąc udział w kursach i warsztatach szkoleniowych. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymałam Nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek. Ważnymi cechami mojego charakteru jest cierpliwość, wytrwałość oraz zaangażowanie.
Moim mottem w pracy z dziećmi i młodzieżą są słowa Ralpha Roughtona:

„ Kiedy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty dajesz mi rady, to nie robisz tego o co cię prosiłem. Kiedy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty zaczynasz mi tłumaczyć, dlaczego nie powinienem się tak czuć, ranisz moje uczucia. Kiedy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty starasz się rozwiązywać moje problemy, czuję, że mnie zawiodłeś. Wszystko, czego chcę, to byś mnie wysłuchał. Nic nie mów, nic nie rób – po prostu usłysz mnie.”