24h/365 dni
Nie potrzebujesz skierowania
Zadzwoń - 24 godziny na dobę
2 tygodnie gratis zadzwoń i poznaj szczegóły
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Marek Nowakowski

mgr Marek Nowakowski – terapeuta uzależnień, uczestniczył w szkoleniu Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii organizowanej przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Instytut Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie.

Absolwent wydziału humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. W IPZ ukończył: Studium Psychologii Społecznej, Studium Terapii Uzależnień, uczestniczył także w stażu w Ośrodku Terapii w Sandomierzu, odbył kilkumiesięczną superwizję pod kierunkiem znanego psychoterapeuty i superwizora PTP. Uczestniczył w różnych szkoleniach i kursach, których celem było podniesienie umiejętności pomocy człowiekowi w rozwiązaniu jego różnych problemów psychologicznych. Uczestniczył w szkoleniu w Instytucie Psychodynamicznym w Bydgoszczy przygotowującym do uzyskania kwalifikacji: trenera warsztatu umiejętności społecznych. Brał udział w warsztatach przygotowujących terapeutów i trenerów pracujących w oparciu o metodę TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach).

Pracuje w zawodzie od 1994 roku . Zajmuje się terapią grupową i indywidualną. Terapeuta uzależnień ,psychoterapeuta integracyjny w trakcie procesu certyfikacji .

Zajmuje się psychoedukacją zdrowego stylu życia. Posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej indywidualnej , grupowej i środowiskowej z osobami dorosłymi i młodzieżą .

Swoją pracę opiera na normach relacji między pacjentem a terapeutą opracowanym przez brytyjskiego psychologa Arnolda Lazarus’a . Utrzymuje dystans do tego co się dzieje za drzwiami gabinetu , a co poza nim.